SMS ve E-posta Duyuru Hizmeti'ne ücretsiz kayıt olmak isteyenlerin adres ve iletişim bilgileri kaydedilecek ve güvenli bir ortamda ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamak üzere bir veri tabanı oluşturulacaktır. Bilgilendirme Sistemi ile hedeflerimiz aşağıda sıralanmıştır. 

• Cep telefonlarına SMS ile veya e-mail adreslerine Siyasi bir görüş içermeyen Devletimiz ve Milletimizin değerleriyle çelişmeyen duyurular.
• Duyuru, ilan, davet, hastalık, düğün, vefat ve acil olabilecek tüm duyurular.

• Kan Grubu bilgisiyle, ihtiyacı duyulan kan grubuna yönelik veri tabanında bulunan kişilere kan ihtiyacı duyuruları. 

• Üstadın olabilecek özel mesajları.
• Programlarda anlık değişiklikler.
• Derneğimizin düzenlemiş olduğu Şeb-i Arus, Aşure, Kutlu Doğum ve Kocayayla Şenlikleri daha geniş kitlelere ve il dışında ikamet edenlere duyurular.
• Sosyalleşmeye ve ihtiyacı olan kardeşimize anında ulaşarak kardeşlik duygularının gelişmesine ciddi katkıları olması hedeflenmektedir. 

• Bölgeye, şehre, ilçeye, mahalleye özel mesajlar.
• Bayanlara ve Baylara ayrı ayrı duyurular.
• ve zaman geçtikçe faydaları daha iyi tespit edilerek geliştirmeye çalışacağız...

UYARI : Üye olmak mecburi değildir ve kendilerince vermek istemedikleri şahsi bilgileri vermeyebilirler ama Ad ve soyad, cep telefonu, kan grubu ve mail ve iletişim adresini ve meslek bilgilerini vermez iseler kendilerine ulaşılabilecek ve tanıtacak bilgi vermemiş olurlar. Bu bilgileri vermeyenlerin üyelik kaydı yapılmayacaktır.

Cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelen mesajdaki kullanıcı kodu ve şifrenizi girerek üyelik bilgilerinizi güncelleyiniz. .

Dikkat edilmesi gereken hususlar:

Üye olanlar mesaj gelmesini kabul ettiğini ve mesajlardan Derneğimizi sorumlu tutmayacaklarını kabul etmiş sayılır.

SMS duyuru hizmetine nasıl kayıt olabilirim?

Üye olmak istiyorum butonuna tıklayarak SMS Duyuru Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ÜYE kayıt sistemine kayıt oldum bana mesaj gelmiyor?

Cevap 1: Cep telefon numaranız değişmiş ise yukarıdan üyelik güncelleme ile güncellemelisiniz. Ya da Dernekteki ilgili görevli arkadaşlara bildirmelisiniz.  

Eğer Cep telefon numaranız sisteme doğru kayıtlı ise;

Cevap 2: Abone blokesi izinli pazarlama mesajlarına hat kapalı demektir.Yani sms kabul etmiyorsunuz. Cep telefon operatörünüz hangisi ise (Turkcell – Vodafon - Avea) Müşteri Hizmetlerini arayarak "hattımı toplu SMS'e, bulk sms'e açtırmak istiyorum, izinli pazarlama mesajlarını almak istiyorum" demesi gerekmektedir.

Kayıt olmak için tıklayınız.  (Üye Yönetim Sitemine yönlendirleceksiniz.)

Cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelen mesajdaki kullanıcı kodu ve şifrenizi girerek üyelik bilgilerinizi güncelleyiniz.

  i-4 i-3 i-2 i-1 instagram
canliyayin
b 1
salavatıseba
b-3
b-4
b-5
b-6
b-7
b-2
b-8
b-9
Welcome 200GBP Bonus at Bet365 here.