ayirac

 

 


 

İsrail Hassasiyeti

 

Bu nasıl bir hassasiyet ki konu İsrail veya Yahudiler olunca herkes bir dikkat kesiliyor. Adamlar çatır çatır istedikleri yeri bombalıyorlar, istediklerini istedikleri kadar öldürüyorlar, katlediyorlar, zulmediyorlar, istedikleri zaman Türkiye gibi ülkelerde darbe yaptırıp, ülkenin maddi ve manevi varlığını yıkıyorlar, kimsenin sesi çıkmıyor. Artık bitmeli! devlet kendi içindeki sır gibi sakladıklarını vatandaşlarıyla paylaşmalı. Türkiye topraklarında cereyan eden terörün arkasında hangi Ortadoğu ülkesi ve istihbarat servisinin olduğunu söylemeli, halkını bilgilendirmeli Gargad Ağaçlığı yapmamalı hatta içindekilerini de ifşa etmeli.

Konu İsrail olunca içimizdeki İsrailli lümpenlere bir haller oluyor, hepside tipik birer suçluluk duygusuyla İsrailin yaptıklarını iyi göstermeye, haklı göstermeye çalışıyorlar. Aslında hepside biliyorlar ki İsrail katliam yapıyor, terör uyguluyor. Bunları anladıkta Fethullah Gülen’in ne yapmak istediğini anlayamadık. Bu güne kadar tespit edipte söylemeye dilimizin varmadığı, aslında İslam kardeşliği hassasiyetimizden konuşmadığımız konu da tabi Fethullah Gülen’in İsrail hassasiyeti. Ne yazık ki daha önceleri de Filistin'deki çocukların üzerine tonlarca bombalar atılırken, Fethullah Gülen İsrailli çocuklara üzüldüğünü söylemişti, birkaç tane dandik roket atımından dolayı oysa bu tarafta her gün yüzlercesi bombalar altında ölmekteydi, şimdi olduğu gibi, ama durup dururken İsrailli çocuklara üzüldüğünü söyleyiverdi nedense. Şimdi de durum aynı buna benzer şeyler içeriyor. Dokuz şehid verilmiş uluslararası sularda katliam yapılmış, bebekler öldürülmekte açlıkla, ama ona göre otoriteye karşı çıkılmamalı izin alınmalıydı dedi çıktı işin içinden. Herkes şimdi neyi neden söylediğini tartışsın dursun. Yok olmaz Fethullah Gülen neyi niçin yaptığını söyleyebilecek bir kimse, bu sebeple fikir yürütmemize gerek yok. Fethullah Gülen’in kendisinin açıklamasını bekleyeceğim.

Kıymetli kardeşlerim bu olaylar bizim mücadelemizi körüklemeli, yeniden bu insanlar ayağa kalkmalı, yeniden insanlığa yön vermelidir. Bu sebeple birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, provokatörlerin oyunlarına gelmemeli, etrafımızda tuhaf şeyler cereyan ediyorsa hemen emniyet güçlerine haber verilmeli, her türlü terörle mücadelede uyanık olmalı ve devlet kurumlarına yardımcı olmalıyız.

Sözlerimi Allah’ın sözü ile kapatmak istiyorum. "(Habibim), "O (Yahudi) kafirlerine de ki: Yakında mağlub olacaksınız ve (toptan) cehenneme sürüleceksiniz. (Ali İmran-12)

ayirac

Mustafa ÖZBAĞ  - 08/06/2010

  i-4 i-3 i-2 i-1 instagram
canliyayin
b 1
salavatıseba
b-3
b-4
b-5
b-6
b-7
b-2
b-8
b-9
Welcome 200GBP Bonus at Bet365 here.